"Kopernik" najlepszy w sporcie 5 rok z rzędu!!!!      

          W dniu 13 września br. odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu w Busku – Zdroju, podczas której wręczone zostały puchary i nagrody reprezentacjom szkół biorącym udział w Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Buskiego o tytuł „Najlepsi w sporcie” w roku szkolnym 2016/2017. Nasza szkoła została zwycięzcą tych rozgrywek już po raz piąty. Nigdy w historii taka sytuacja nie miała miejsca.. i choć sporo utalentowanych reprezentantów z różnych dziedzin zdało maturę i opuściło naszą szkołę to i tak nauczyciele w-f zapowiadają walkę i jeszcze większą pracę w obecnym roku szkolnym. Po wstepnym rozenaniu okazało się, że w klasach pierwszych znaleźli się uczniowie, którzy w gimnazjum uczestniczyli w poszczególnych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że tradycja zwycięstw będzie podtrzymana i za rok również będziemy świętować. 

Należy dodać, iż za I miejsce szkoła otrzymała od Pana Starosty 1200zł do wykorzystania na sprzęt sportowy, który już został zakupiony i służy naszym wychowankom. POWODZENIA!!!

Reprezentacja Szkoły przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju. 

W imieniu uczniów Puchar odebrali: Krystian Pienias kl. 3g oraz Aleksandra Błachucińska kl. 2C

 
Radość udzieliła się uczniom mającym zajęcia w sali gimnastycznej.