POLSKA : SZKOCJA - 4:1

W dniu 20 września w Busku Zdroju odbył się mecz piłki nożnej reprezentacji Polski i Szkocji U16, czyli zawodników mających poniżej 16 lat. Naszym nauczycielom udało się zdobyc ponad 100 biletów, dzięki czemu sporo klas mogło wybrać się na stadion miejski przy ul Kusocińskiego, aby obejrzeć widowisko i dopingować naszych reprezentantów.

Jak się okazało młodzież z naszej szkoły była najgłośniejsza, a sam doping mamy nadzieję przyczynił się do wysokiego zwycięstwa polaków 4:1. Mecz był naprawdę widowiskowy oraz na wysokim poziomie  i pomimo pochmurnej, deszczowej pogody to nikomu nie było zimno z powodu głośnych okrzyków  "POLSKA !!! BIAŁO CZERWONI!!!!!!" oraz wielu wielu innych. O sile naszej reprezentacji i wspaniałej atmosferze wprowadzonej przez naszych uczniów mogł przekonać się min nasz gość z Niemiec Patric Singh, który jest nauczycielem w-f w szkole podstawowej w miejscowości niedaleko Koln. Jak widać na zdjęciach poniżej bawił się doskonale...jak wszyscy z ZSP 1.

Super kibice z  I C LO :))))))))

i III G:)))))))))))))))