Wycieczka integracyjna

  

 Dnia 26 września 2017r. klasa I B udała się na wycieczkę integracyjną do Krakowa. 

Znalezione obrazy dla zapytania kraków wieża mariacka

               Chcesz zostać bogaterem?

Znalezione obrazy dla zapytania bohater

            przeżyć niesamowitą przygodę?

                                    A może poczuć dreszczyk emocji?

 

Klasa I B planuje podjąć wyzwanie. Pierwszym punktem programu jest Escape Room. W grupach 5-6 osobowym trafimy do jednego z kilku pomieszczeń, aby przeżyć niesamowitą przygodę... Cała zabawa trwa od 60 do 90 minut w zależności od pomysłowości grupy. Jest to świetny pomysł na solidną "dawkę adrenaliny"... a przecież my niczego się nie boimy.

 


Escape Room reprezentuje nowopowstały nurt escape games, czyli  gry wypełnionej emocjami. W zespole 5-6 osobowym, będziemy mieli okazję poznawać tajemnice kolenych pokoi. Dla niezorientowanych escape room to  gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego. Sprzed ekranu komputera zostajemy przenisieni w wir wydarzeń i sami musimy rozwikłać postawione przed nami zagadki, by wydostać się z jednego pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, czego jeszcze możemy się spodziewać?

Scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie naszym największym wrogiem.

 

 Czy damy radę? Odpowiedź poznacie już wkrótce:)).

Ale to nie wszystko... :)
 
 
Podobny obraz Znalezione obrazy dla zapytania kraków zamek królewski w środku
 
 Kraków to jedno z największych miast Polski pod względem liczby mieszkańców i jednocześnie jedno z najstarszych. W Krakowie podobno nie można się nudzić, sprawdziliśmy, że to prawda! Zajrzyliśmy na Stare Miasto i obowiązkowo zwiedziliśmy Kościół Mariacki oraz przekonaliśmy się co słychać u Smoka Wawelskiego.
 
 


Znalezione obrazy dla zapytania kraków  
Znalezione obrazy dla zapytania kraków smok wawelski 
 
Krótka fotorelacja z wyjazdu :)


 
Jednak nam się udało! Poradziliśmy sobie w rewelacyjny sposób z zagadkami, w końcu jesteśmy na profilu matematycznym!


 
 
 
 
Humor dopisywał wszystki, co prawda troszke zmarzliśmy, ale daliśmy radę ;)

 

 Najważniejsza była dobra zabawa i integracja ;))

 Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu ;)