Dnia 15.12.2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku Zdroju odbyło się spotkanie uczniów z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju. Funkcjonariuszka rozmawiała z młodzieżą na temat bezpieczeństwa na drodze, konsekwencjach niezapinania pasów podczas jazdy oraz o zagrożeniach związanych z dopalaczami.

Mł. asp. Justyna Konopka spotkała się z uczniami technikum hotelarskiego i szkoły branżowej. Policjantka przedstawiła i omówiła najczęstsze skutki niezapinania pasów i ich konsekwencji podczas zdarzeń drogowych.

Polecamy- obejrzyj- "Hamulec śmierci" Radosława Kotarskiego!!!

Funkcjonariuszka podczas spotkania przypomniała uczniom o zagrożeniach związanych z dopalaczami i innymi substancjami psychoaktywnymi.

Stop dopalaczom!

Życie to twoja historia, spraw by była piękna...

To co interesowało również młodzież to mandaty dla nieletnich, spisywanie młodzieży i czas do jakiego nieletnia młodzież przebywać może poza domem w nocy.