„Świąteczna gwiazdka z sercem ”

                   W niu 9 stycznia 2018 r odwiedziliśmy Dom Dziecka im. Bł. Gwidona w Pacanowie .Dzieci i  Siostry Kanoniczki Ducha Świętego , które tam pracują przywitały nas serdevcznie. Młodzież naszej Szkoły pod kierunkiem Siostry Chrystianay przygotowała „Jaselka”, które przeniosły nas w ten niezwykły, świąteczny czas. Wspólne kolędowanie  wprowadzilo wśród uczestników miłą atmosferę i wywołalo uśmiech na twarzach.
Po zakończeniu przedstawienia Patryk Leszczyński z kl IIh złożyl życzenia Noworoczne i uczniowie wręczyli prezenty przygotowane  przez Szkołę pod czujnym okiem Pani Anny Gradzik. Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni z naszej wizyty.
                                                                                                                                 Sandra Głuszek                                                                                                                                  Dominika Czarnecka    kl I G