W dniach 09-13.04.2018 w naszej szkole przebywali przedstawiciele partnerskich szkół z Włoch oraz Hiszpanii. Gościliśmy 3 nauczycieli i 5 uczniów z Neapolu oraz 2 nauczycieli i 5 uczniów z Leganes.
Podczas pobytu uczniowie z zagranicy uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych wraz z osobami, u których przez cały tydzień mieszkają. Mieli również zajęcia sportowe oraz gotowanie polskich potraw. Obserwowali zajęcia, aby pod koniec pobytu opowiedzieć nam o podobieństwach i różnicach jakie zauważyli. Przedstawili również prezentacje na temat swoich krajów, aby przybliżyć nam ich kulturę.
Nauczyciele również będą obserwować zajęcia, ale także poprowadzą lekcje z wybranych przedmiotów.

Gorące powitanie w Polsce.