KTO z KIM?????

Przed nami tylko niektóre eTwinningowe znajomości oraz pierwsze wrażenia uczniów naszej Szkoły biorących udział w projekcie:

Moja partnerka Sarah  pochodzi z Włoch. Ma 16 lat. Od samego początku znalazłyśmy wiele wspólnych tematów. Okazało się, że naszą pasją jest fotografia. Piszemy ze sobą codziennie, dzielimy przeżyciami, opowiadamy ciekawe historie i wciąż sie poznajemy. W dodatku mogę kształtować swój język i wzbogacać słownictwo. Sarah stała się dla mnie niczym przyjaciółka :) Cieszę sie, że mogę brać udział w tym projekcie bo pozwala mi on poznać kulturę innego kraju, nawiązać nowe znajomości i dzięki zabawie uczyć się języka angielskiego.

Julia

Patrycja:

Moim zdaniem, ten projekt jest bardzo dobrym pomysłem. Dzięki niemu można poznać interesujących ludzi o różnych zainteresowaniach i pasjach, można dowiedzieć się czegoś nowego o zagranicznej kuchni, tradycjach oraz świętach, które odbywają się w danym kraju. Oprócz tego, jest to dobry sposób na ćwiczenie języka angielskiego, a mianowicie ćwiczenie wypowiedzi pisemnych oraz ustnych w formie video. Cieszę się, że mogę wziąć udział w takim projekcie :)

Według mnie projekt może wnieść wiele dobrego do naszego życia. W ten sposób lepiej możemy poznać kulturę i tradycję ludzi z którymi się komunikujemy. Oczywiście możemy też podszkolić się w języku angielskim i dzięki temu chociażby powiększyć swój zasób słów i wyrażeń.

Patryk

Kasia:

Projekt e-Twinning to bardzo fajny sposób do rozwijania naszych umiejętności językowych oraz zawarcia międzynarodowych znajomości. Dzięki temu poznajemy zwyczaje obowiązujące w innych krajach i zyskujemy ciekawe informacje na ich temat. W ten sposób możemy także nauczyć naszych kolegów z zagranicy ciekawostek o Polsce i języka polskiego.