Sylwia Augustyn

zajęła szóste miejsce w województwie!

 

 W dniu 18 kwietnia 2018r w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Kielcach odbył się Konkurs Wiedzy o BHP dla uczniów zakładów rzemieślniczych woj. świetokrzyskiego pt "Bezpiecznie od startu". W turnieju zorganizowanym przez Izbę Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, Okregowy Inspektorat Pracy w Kielcach i Kuratorium Oświaty w Kielcach wzięły udział dwie uczennice - Sylwia Augustyn i Justyna Ciba z klasy IBW. Po części pisemnej trudnego egzaminu z zakresu prawa pracy i bhp okazało się, że Sylwia Augustyn zakwalifikowała się do ścisłego finału konkursu. Ostatecznie, po etapie pytań ustnych, zajęła bardzo dobre - szóste miejsce. Nasza finalistka otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe z rąk Okregowego Inspektora Pracy w Kielcach.

 

Na zdjęciach wyżej  finaliści konkursu odpowiadają na pytania zadawane przez członków komisji sędziowskiej.

Nasze dziewczyny w napięciu oczekują na wynik egzaminu testowego. 

 Wręczenie dyplomów i nagród.