Wizyta w Turcji.
W dniach od 23 do 27 kwietnia 2018r. sześciu nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w aktywności Staff Training w Turcji. Była to okazja do zapoznania się z systemem edukacji w tym kraju. Nauczyciele obserwowali oraz prowadzili zajęcia z młodzieżą, a także odpowiadali na dziesiątki pytań uczniów. Uczniowie wykazywali ogromnie zainteresowani naszym krajem i próbowali odnaleźć podobieństwa i różnice pomiędzy tymi krajami.

 

Z okazji ustanowienie Parlamentu w szkole odbywały się akademie, które mieliśmy mozliwość obejrzeć. Jedna z nich została przygotowana przez przedszkolaków, kolejna przez uczniów szkoły średniej.

  

Czas po zajęciach lekcyjnych poświęciliśmy na zwiedzanie, odwiedziliśmy Hagia Sophia, Błękitny Meczet, Pałac Dolmbahce, Topkapi Palace, popłynęliśmy do Azjatyckiej częsci miasta oraz zrobiliśmy zakupy na największym w Europie bazarze - Grand Bazar.