Konkurs Pocztówka z PRL-u       

18 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Suchedniowie rozstrzygnął się konkurs "Pocztówki z PRL-u ". Myślą przewodnią konkursu było przybliżenie przez uczestników wizerunku, stylu bycia Polek i Polaków w latach komunizmu. Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było uchwycenie w kadrze "pamiątek" z tamtego okresu, przywrócenie "klimatu" tamtych lat.

       Wśród finalistów konkursu z naszej szkoły znaleźli się uczniowie z klasy 1CLO: Klaudia Mazur, Natalia Strzelecka, Dominika Pustuła, Natalia Pustuła, Klaudia Derlecka, Weronika Wojtaś i Krystian Rzępała.

                                                                            Miejsca na podium zajęły:

                                              

                                    II miejsce - Klaudia Mazur                                   III miejsce - Natalia Strzelecka

GRATULUJEMY!

                                    

wspólne zdjęcie z organizatorami konkursu panią Justyną Staszewską - nauczycielką historii i panem Grzegorzem Michnowskim - Dyrektorem Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Suchedniowie.