W zdrowym ciele, zdrowy duch...,
           czyli piesza wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego w Widuchowej

25 września 2018r. klasa IIC LO pod opieką wychowawczyni Pani Justyny Szumilas wyruszyła pieszo do pięknej miejscowości Widuchowa oddalonej od szkoły o 8 km.

Gospodarstwo Agroturystyczne 'U Michała', położone jest we wsi Widuchowa oddalonej o 4km od miasteczka uzdrowiskowego Busko-Zdrój słynnego na cały kraj z 170 letniej tradycji skutecznego leczenia opartego na źródłach wody leczniczej (kąpiele siarkowe i borowinowe) oraz szerokiej oferty zabiegów sanatoryjnych.

Oferta Gospodarstwa Agroturystycznego:

• - gospodarstwo przyjazne dzieciom;  najmłodsi goście mogą korzystać z wielu atrakcji przygotowanych z myślą o nich,
  • - goście mogą korzystać z basenu krytego,
  • - dla amatorów pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych - okoliczne lasy, które idealnie nadają się do tego typu aktywności,
  • - poranny spacer bosymi stopami po trawce,
  • - wędkowanie i grillowanie nad stawem,
  • - ćwiczenia na zewnętrznej siłowni,
  • - boisko - piłka siatkowa i nożna.

„Kojąca cisza polskiej wsi..."- czyste powietrze, zapach lasu, łąk, śpiew ptaków.

Ruch fizyczny na świeżym powietrzu...

Na terenie gospodarstwa znajdują się: altana z grillem, ogród orzechowy, boisko wielofunkcyjne, stół bilardowy, staw z możliwością wędkowania. Dla najmłodszych plac zabaw.