Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

W dniu 18.10.2018r w naszej szkole odbył się "I turniej siatkarski z okazji Dnia Papieskiego". Przed oficjalnym otwarciem uczniowie klasy 1A zaśpiewali ulubioną pieśń Papieża Jana Pawła II czyli "Barkę". W trakcie turnieju grały ze sobą reprezentacje chłopców i dziewcząt z technikum na odpowiednie reprezentacje z liceum. W pierwszym meczu dziewczyn, walka była bardzo zacięta, a umiejętności obu drużyn wyrównane. Ostatecznie zwyciężyła reprezentacja technikum 2:0 (25:21, 25:23). Najlepiej punktującą w tym meczu została Aleksandra Gwolik. W meczu chłopców emocje były jeszcze większe. Pierwszy set wygrali reprezentanci liceum wynikiem 25:21, lecz w drugim secie zawodnicy technikum wykazali ogromne serce do walki i zwyciężyli wysoko 25:16 doprowadzając do tie - breaka. W trzecim secie odbudowali się chłopcy z liceum punktując raz za razem i wygrywając seta 15:9. Wynik końcowej rywalizacji Liceum vs Technik - remis 1:1, który uważamy za sprawiedliwy. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki a drużyny dyplomy. Reprezentacja chłopców liceum: 1.Rafał Grudziński 2C 2.Patryk Krzemiński 2C 3.Kamil Skowron 2C 4.Kamil Sobczyk 2C 5.Krystian Rzępała 2C 6.Piotr Zych 3C 7.Piotr Kozieł 1B 8.Mateusz Piórczyk 3C Reprezentacja chłopców technikum: 1.Mateusz Wójtowicz 4G 2.Kamil Zarzycki 4G 3.Bartek Kozbiat 4G 4.Krystian Pienias 4G 5.Norbert Dynia 4G 6.Kamil Krasa 4E 7.Karol Rózga 4E 8.Maciej Fijałkowski 4H 9.Kacper Chudziński 4G 10.Błażej Gozikowski 3G 11.Patryk Prędki 4G Reprezentacja dziewcząt liceum : 1.Natalia Pustuła 2C 2.Dominika Pustuła 2C 3.Sylwia Załęcka 2C 4.Natalia Skrzypek 2C 5.Julia Mrożek 2C 6.Edyta Majcherczak 2C 7.Patrycja Stróźik 3C 8.Joanna Gozdek 3C 9.Aleksandra Gaweł 3C 10.Kinga Kępińska 3C 11.Kinga Kołton 3C 12.Olga Kwiecień 3C 13.Aleksandra Błachucińska 3C Reprezentacja dziewcząt technikum: 1.Aleksandra Golik 4G 2.Katarzyna Jurkowska 4G 3.Katarzyna Jaros 4G 4.Monika Jankowska 4G 5.Aleksandra Bogusław 4E 6.Wiktoria Gręda 3H 7.Katarzyna Wojciechowska 2H 8.Martyna Bonar 1H 9.Natalia Nagaj 1E 10.Teresa Kaleta 2H