Nasi zawodnicy uczestniczyli w miniony poniedziałek w turnieju międzyszkolnym piłki nożnej zorganizowanym przez LO z Kazimierzy Wielkiej.

 

 
Reprezentacja ZSP nr 1 wzięła udział w zawodach  zespołów z powiatów kazimierskiego , buskiego oraz pińczowskiego, które rozegrano na orliku LO Kazimierza Wielka. W meczach grupowych uzyskaliśmy remis z ZSZ Skalbmierz 0 : 0, a następnie pokonaliśmy LO Kazimierza Wielka 3 : 1. W fazie półfinałowej ograliśmy ZSZ Odonów 2 : 0. Ostatecznie drużyna została sklasyfikowana na drugim miejscu po finałowej porażce z LO Pińczów 0:1. Mecz ten uznano najlepszym w całym turnieju i godnym jego zwieńczeniem. Nasz zawodnik Damian Dryja został „Królem Strzelców” z dorobkiem 4 goli.
Gratulacje dla całej drużyny za duże zaangażowanie i dobrą grę!  
Trener Reprezentacji ZSP nr 1 Busko – Zdrój
Piotr Zawadziński.