Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Dominika Pustuła z klasy 2C LO reprezentowała naszą szkołę w rejonowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu życia PCK. Zajęła w nim pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Potyczki  polegały na rozwiązaniu testu 30 pytań sprawdzających wiedzę na temat zdrowego trybu życia jak również ruchu czerwonokrzyskiego. Nasza reprezentantka uzyskała najwyższy wynik awansując tym samym do etapu okręgowego, który odbędzie się w marcu w Kielcach. W kolejnym etapie Dominika ma za zadanie przeprowadzić akcję promującą zdrowy styl życia wśród społeczności szkolnej.

 

                    Zwycięzcy: I miejsce ZSP nr 1, II miejsce I-sze LO, III miejsce ZSTiO 

                  Dominika odbiera puchar z rąk organizatorek rejonowego etapu olimpiady Pani Anny Kolarz
                 oraz Pani Aldony Kawalec.