,,Świat mrocznych opowieści" 

15 lutego 2019r. Pan Dyrektor Andrzej Bilewski wręczył nagrody uczennicom, które wzięły udział w konkursie literackim organizowanym przez bibliotekę szkolną. Autorką konkursu była Natalia Skrzypek z kl IIC, która jest członkiem Klubu Asystentów Bibliotecznych. Upominki w postaci dyplomów, książek i powerbanków otrzymały dwie uczennice: Klaudia Pila z klasy II A i Diana Bielecka z klasy IB.

Pan Dyrektor podczas rozmowy z uczennicami wspomniał, jak ważna jest w życiu ucznia, ale także w pracy zawodowej  umiejętność tworzenia tekstów literackich.  Przybliżył znane postaci, ze świata kultury, których pasja pisania przerodziła w pracę zawodową.

Uczennice napisały prace, których treść dotyczyła mrocznych zdarzeń mających miejsce na terenie miasta Buska-Zdroju. Komisja w składzie Anna Marzec, Halina Szczepanik - Woźniak, Barbara Pobiega i Izabela Kasperek - jednogłośnie uznała, że opowiadania są napisane na jednakowym, wysokim poziomie. 

Uczennicom gratulujemy, zachęcamy do dalszego pisania i próbowania sił w konkursach literackich.