Już po raz dziesiąty Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych im.prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach organizowała zajęcia edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

Z takiej możliwości skorzystała także nasza szkoła. W wyjeździe do Kielc 13.03.2019r. wzięli udział  uczniowie klasy 2G oraz 2E z opiekunkami Marią Drożdżowską i Anną Marzec.

 

W trakcie dwóch pierwszych godzin młodzież wzięła udział w wykładach dotyczących przedsiębiorczości i kształtowania kariery zawodowej. Pierwszy wykład prowadził dr Wiktor Krasa na temat: Personal Branding-Jak wyróżniać się na rynku pracy? Z kolei temat drugiego wykładu brzmiał: ,,Być albo nie być... .Jak zaistnieć w dzisiejszych czasach jako lider?, który poprowadziła dr Magdalena Rycerz-Fiuk.

Po wykładach uczniowie wzięli udział w seminarium pt.: Selfie, a zasady(bezpiecznego)rozpowszechniania wizerunku, które prowadziła mgr Paulina Wzorek.

Swój debiut na uczelni miał także uczeń klasy 2E Dominik Guła, który argumentował zasadność upubliczniania wybranego przez panią mgr Paulinę Wzorek zdjęcia. Wypowiedź Dominika doceniła widownia gromkimi brawami.