Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Drugie i trzecie miejsce dla sióstr Błachucińskich 

 Ogólnopolski Turniej wiedzy Pożarniczej - eliminacje powiatowe.

W dniu 5 marca 2019 r. w Komendzie PSP w Busku-Zdroju odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. M. Kopernika reprezentował zespół  (opiekun Adrian Szumilas)  w składzie: Julia Dybko I C, Aleksandra Błachucińska III C, Kamila Błachucińska I A, oraz Monika Zdral I B. 

Bardzo dobrze zaprezentowały się siostry Błachucińskie. Młodsza Kamila ( I A) zajęła miejsce drugie a jej starsza siostra Aleksandra ( III C) miejsce trzecie. Warto dodać, że walka trwała do końca i o  wynikach końcowych zadecydowała specjalna dogrywka. 

Gratulacje złożył Starosta Buski Jerzy Kolarz i Komendant PSP Artur Brachowicz.

Serdecznie gratulujemy.