W dniu 10.05.2019r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie

" SKS ON TOUR"

Program Szkolny Klub Sportowy, którego elementem jest cykl imprez „SKS on Tour”, to zakrojona na szeroką skalę akcja skierowanej do dzieci i młodzieży. Program SKS został zainicjowany przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę. Akcja wspierana jest przez PKN ORLEN, który od wielu lat jest mecenasem polskiego sportu, promuje zdrowy styl życia i stara się aktywność fizyczną zaszczepić dzieciom od najmłodszych lat.

Edycja w której uczestniczyli nasi sportowcy odbyła się w Złotej.  Zabawa była fantastyczna, a całe spotkanie polegało na przejściu dziesięciu stacji sportowych z  dyscyplin i dziedzin sportu, korektywy i pierwszej pomocy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!!!