Znamy zwycięzców
i zdobywców nagród

Może w takim właśnie autokarze zwycięskie klasy wykorzystają swoje nagrody, bo o frekwencję na wycieczce nie ma co się obawiać, w końcu to Mistrzowie Frekwencji !

Z prawdziwą przyjemnością i dumą informujemy, że klasy:

- I B z III Liceum Ogólnokształcącego w Busku – Zdroju,
   prowadzona przez wychowawcę p. prof.
Adriana Szumilasa,

- III e z Technikum Nr 1 w Busku – Zdroju, prowadzona przez wychowawcę
   p. prof.
Krzysztofa Kabatę,

osiągnęły w swoich szkołach najwyższą frekwencję w II okresie roku szkolnego 2018/2019, uzyskując średnie wyniki na poziomie odpowiednio: 91,30%
i 92,25%.

Zatem – zgodnie z postanowieniami Regulaminu Konkursu – za najwyższą frekwencję uzyskaną od stycznia do maja – zwycięskie klasy: I B i III e otrzymują zwrot kosztów wynajęcia autokaru na jednodniową wycieczkę – do 300 km całkowitej długości trasy wycieczki.

Warto było, prawda?

Serdecznie gratulujemy uczniom klas: I B i III e sukcesu i nagród, ale jeszcze bardziej gratulujemy im poważnej i odpowiedzialnej postawy.