" Pomnażajcie swoje talenty, znajdujcie diamenty i pamiętajcie by świeciły trzeba je szlifować" - tak przemawiała do uczniów Pani Małgorzata Muzoł - Świętokrzyski Kurator Oświaty podczas uroczystości Gali wręczania Stypendium Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom z powiatu buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego.
Tylko 139 kandydatów z województwa świętokrzyskiego otrzymało Stypendium. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
1. Sadowska Beata - III A - III Liceum Ogólnokształcące
2. Sadkowska Bożena - III h Technikum Nr 1
Stypendium przyznawane jest na 10 miesięcy i wypłacane ze środków budżetu państwa.

G R A T U L U J E M Y !

GALERIA ZDJĘĆ

Nasze Stypendystki Bożena Sadkowska – klasa III h Technikum Nr 1 oraz Beata Sadowska – klasa III A - III Liceum Ogólnokształcące w oczekiwaniu na rozpoczęcie uroczystości.
Bożena i Beata z dyplomami Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2009/2010.

Stypendyści Premiera z powiatów buskiego, pińczowskiego kazimierskiego.
Nasze dziewczęta  w towarzystwie Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Muzoł.

Po części oficjalnej gospodarze przygotowali mały poczęstunek dla wszystkich uczestników uroczystości.