Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań z bliskimi i rodziną. Tak właśnie określa się wyjątkowy czas - czas świąt Bożego Narodzenia.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia trzylatki z gr. VII gościły na zajęciach harcerzy z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju.

Przeczytanie "Legendy o choince" od tego zaczęliśmy spotkanie z 3 - latkami.

Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd. Patrycja Nowak z klasy 1hp zagrała "Lulajże Jezuniu" na saksofonie.

Kolejnym punktem naszego spotkania były warsztaty, podczas których harcerze wraz z przedszkolakami wykonali piękny łańcuch na choinkę z kolorowego papieru.

Po wykonaniu łańcucha i złączeniu go w całość wspólnymi siłami udekorowaliśmy choinkę, co sprawiło przedszkolakom wiele radości.

Podczas tej wizyty nie mogło zabraknąć wspólnych tanców.

Na koniec pamiątkowe zdjęcie.