Stacjonarne dyżury pedagoga szkolnego

W związku ze złagodzeniem restrykcji sanitarno – epidemiologicznych, oprócz pracy na odległość z wykorzystaniem komunikatorów elektronicznych, od 1 czerwca 2020 r. pełnię dyżury w obiekcie Zespołu. Dyżury odbywają się codziennie w godz. 10.00 – 12.00.
Abyśmy sobie nawzajem nie przeszkadzali proszę, by na spotkania
osobiste i rozmowy ze ze mną umawiać się wcześniej telefonicznie: tel. Zespołu 41 378 79 21, wew. 20, lub za pośrednictwem pracowników sekretariatu Zespołu.

Drodzy Uczniowie, jeśli zatem macie jakiś problem, który chcielibyście przegadać, lub po prostu mielibyście ochotę porozmawiać – serdecznie zapraszam. Służę również rozmową, poradą lub pomocą (jeśli oczywiście będę mógł pomóc) także Rodzicom naszych Uczniów. Chętnie porozmawiam także z kolegami Nauczycielami uczącymi w szkołach naszego Zespołu, jeśli oczywiście będziecie Państwo mieli taką wolę lub uznacie, że mogę być w czymś pomocny – zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie – Jerzy Radziwolski, pedagog szkolny ZSP