"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"

Jan Paweł II

 Rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021 - klasa II B w pełnym składzie

Banaś Oliwia, Biały Aleksandra, Bożek Roksana, Czapla Weronika, Czekaj Maciej, Dybała Wiktoria, Farmas Gabriela, Górniak Jakub, Grabda Sylwia, Karcz Tomasz, Kwiecień Martyna, Mącznik Aleksandra, Madej Oliwia, Maj Aleksandra, Majcher Patrycja, Makówka Karol, Mazur Magdalena, Niedopytalska Zuzanna, Pałys Zofia, Patrzałek Jza, Pawłowska Oliwia, Pompa Nikola, Pudło Natalia, Sala Izabela, Sapa Kornelia, Sikora Jakub, Skotnicka Joanna, Stanek Kinga, Stojek Mateusz, Szumilas Bartosz, Tometczak Aleksandra, Żmuda Oliwia

I reżimie sanitarnym (niestety).

wychowawca: mgr Ewa Kozłowska

 

  Dzień Nauki Polskiej

 Klasyfikacja śródroczna 2020/2021

 Choinka zielona

 Nauka zdalna z humorem

 Dzień Chłopaka

 

 

I B - 2019