Stacjonarne dyżury pedagoga szkolnego
w II okresie roku szkolnego 2020/2021

W celu umożliwienia uczniom, ich rodzicom i nauczycielom bezpośredniego kontaktu i możliwości rozmowy, oprócz pracy na odległość z wykorzystaniem komunikatorów elektronicznych, od 18 stycznia 2021 r. dodatkowo pedagog szkolny pełni dyżury w siedzibie Zespołu.
Spotkania podczas dyżurów odbywają się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.
Dyżury
odbywają się codziennie w godz. 10.00 – 12.00 (po umówieniu się – spotkanie może być w innej godzinie).
Dla usprawnienia, aby sobie nawzajem nie przeszkadzać, na spotkania i rozmowy można umawiać się wcześniej telefonicznie: tel. Zespołu 41 378 79 21, wew. 20, lub za pośrednictwem sekretariatu Zespołu.
Drodzy Uczniowie
, jeśli zatem macie jakiś problem, który chcielibyście przegadać, lub po prostu mielibyście ochotę porozmawiać z przyjazną osobą – serdecznie zapraszamy.
Również rozmową, poradą lub pomocą (jeśli będziemy w stanie pomóc) służymy także Rodzicom naszych Uczniów.
W razie potrzeby pedagog szkolny służy wsparciem i pomocą wychowawcom i nauczycielom uczącym w szkołach naszego Zespołu.