Karnawał jak się patrzy!

Odpowiadając na zaproszenie kierownictwa i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy TPD w Busku Zdroju, uczniowie naszej szkoły pod opieką s. Heleny, wzięli udział w zorganizowanej tam 3 lutego 2010 roku zabawie karnawałowej.  Wszyscy pracowali starannie, aby przygotować się jak najlepiej.  Jednak nic tak nie wzmaga apetytu jak taniec i dobra zabawa. Mimo suto zastawionego stołu, nie zabrakło tam miejsca na ofiarowane przez nas batoniki, a potwierdzenie w rzeczywistości znalazły życzenia tak dobrej zabawy, by można było ocierać pot z czoła!

Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Annie Gradzik za zorganizowanie wszelkich pomocnych w zabawie "rekwizytów" i powierzenie nam tej misji. Polecamy się na przyszłość!