Otrzęsiny 2021

Nasza klasa wzięła udział w tradycyjnych Otrzęsinach klas pierwszych. Tradycja ta ma już kilkanaście lat i jest w naszej szkole praktykowana ku uciesze pierwszaków biorących udział w tej imprezie. Głównym założeniem Otrzęsin jest integrowanie zespołów klasowych i umożliwienie pierwszakom pokazania się na formu szkoły w niecodziennych sytuacjach. W tym roku motywem przewodnim był bajki. Klasa 1B miałą za zadanie wykazać się znajomością Kopciuszka, przgotowaniem scenki z bajki oraz pokazania talentu klasy. Scenka z bajki była obsadzona przez chlopców z naszej klasy w rolach żeńskich, którzy wykazali się wielkim poczuciem humoru, talentami aktorskimi oraz pomysłowością w doborze kostiumów. Talet klasy przedstawiły dziewczyny w wymyślonym przez siebie układzie tanecznym.

Ostatecznie zmagania zakończyliśmy na 3 miejscu, więc podium jest!