Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Oszczędzamy z Kopernikiem

Przed Wami kolejna odsłona akcji Mistrzowie Energii organizowana przez Ogólnopolską Sieć Energetyczną a rozpowszechniana przez Uczniów naszej szkoły.

 Projekt zakłada zwiększenie wiedzy uczniów i nauczycieli na temat oszczędzania energii oraz metod i sposobów realizowania tych działań. Samorząd Uczniowski i Uczniowie ZSP promują w ten sposób zdrowe nawyki cyfrowe wśród swoich rówieśników. 

W naszej szkole przeprowadzono akcję informacyjną i promocyjną na temat znaczenia oszczędzania energii oraz sposobów realizacji tego działania. Szczególną uwagę poświęcono promowaniu zdrowych cyfrowych nawyków wśród uczniów i nauczycieli, wskazując na korzyści płynące z takich postaw. 

Informacje na ten temat uczniowie szkoły i nauczyciele mogli znaleźć w na Facebooku szkolnym i Instagramie oraz tiktoku szkolnym. Uczestnicy konkursu służyli radą i udzielali informacji, odpowiadali na pytania i udzielali wyjaśnień osobom zainteresowanym. 

#MistrzowieEnergii #MistrzowieEnergiiChallenge #MistrzowieEnergiiOSE #OSE #małezmianydużyefekt