Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Reprezentacja ZSP dziewcząt w siatkówce na Mistrzostwach Powiatu i finałach wojewódzkich

Siatkarki z "kopernika" pod opieką trenerki pani Ewy Dytkowskiej zdobyły wyskokie laury w rozgrywkach międzyszkolnych. Najpierw wystąpiły na Turnieju o Puchar Dyrektora PMOS w Busku-Zdroju, gdzie zajęły pierwsze miejsce, następnie partycypowały w półfinałach wojewódzkich, gdzie rozegrały wspaniały turniej zajmując trzecie miejsce.

Na zakończenie sezonu w dniu 19.04.2023r.  wystąpiły w Mistrzostwach Powiatu Buskiego w ramach rozgrywek o tytuł "Najlepsi w Sporcie", gdzie wygrały wszystkie mecze 2:0 i zajęły pierwsze miejsce!!

Dziewczyny uczestniczą w treningach w ramach SZS dwa razy w tygodniu co pozwoliło na zdobycie wysokich umiejętności oraz osiągnięcie tak dobrych wyników.