Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Olimpiada ZUS - edycja 2022/2023

Wojewódzki finał Olimpiady "Wartowiedzieć wiecej o ubezpieczeniach społecznych" odbył się we wtorek, 7 marca, w kieleckim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Wzięło w nim udzial 60 najlepszych uczniów ze świętokrzyskich szkoł. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Małgorzata Prostak - klasa 4tep, Wiktoria Ścisło - 4tep oraz Przemysław Lalewicz- klasa 3tep. Ta edycja projektu edukacyjnego organizowanego przez ZUS była rekordowa. Wzięło w niej udział ponad tysiąc uczniów z 30 szkół z całego województwa świętokrzyskiego.

Nasza drużyna znalazła się w pierwszej dzisiątce najlepszych drużyn  w województwie świętokrzyskim, tym samym zaprezentowali imponujący poziom wiedzy z zakresu ubezpieczeń.

GRATULUJEMY!!!