Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1.


Pan Dyrektor Andrzej Bilewski w swoim przemówieniu przypomniał o sukcesach naszych uczniów w mijającym roku szkolnym, a także zwrócił uwagę na znaczenie zasad bezpieczeństwa podczas zasłużonego wypoczynku. 

Pan Starosta Buski Jerzy Kolarz złożył wakacyjne życzenia uczniom i nauczycielom oraz podziękował za ich wkład pracy, którego efektem są liczne sukcesy.

 

Najwyższą średnią ocen w liceum uzyskała Magdalena Szydłowska (II Bp) - 5,52, natomiast w technikum Przemysław Lalewicz (IV ep) - 5,82.

Uczniowie ci zostali nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Malwina Jończyk (II Bp) oraz Amelia Śliwa (III hp) zdobyły drugie miejsca w swoich szkołach i zostały wytypowane do Nagrody Starosty.


Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce (średnia od 4,75) otrzymało 50 uczniów:

19 uczniów LO

z klasy I C - Maj Mateusz, z klasy II B - Lelas Julia, z klasy II C - Stępień Julia, z klasy II D - Mrożek Agata, Bułaj Malwina, Łącki Szymon, Zabłotna Patrycja, Zelek Weronika, Siemieniec Małgorzata, z klasy III B - Byczkowska Aleksandra, Bernat Zuzanna, Kuźnia Szymon, Leżoń Karolina, Walasek Kinga, z klasy III C - Kozieł Wiktoria, Sarna Michalina, Wojtacha Katarzyna, Maciąg Anna, Nowicka Anita


31 uczniów technikum

z klasy I e- Liwara Emilia, Cempura Alicja, Grochowina Amelia, Maj Anna, Milewska Joanna, Niedopytalska Nikola, Poros Oliwia, Prażuch Wojciech

z klasy II e - Bochniak Magdalena, Cieślak Michał, Góra Maja, Majczak Magdalena, Marek Julia, Mazurek Patrycja, Ściupidro Natalia, Żurek Kacper, z klasy II g - Kuta Marta, z klasy II h - Otręba Julia

z klasy III e - Dybała Kamila, Milewska Aleksandra, Schabowski Gabriel, z klasy III h - Kosela Natalia, Sadło Wiktoria, Walasek Oliwia, Janus Aleksandra, z klasy IV e - Gunia Filip, Soja Wiktoria, Burek Agata, Kabat Laura, Banaś Izabela, Pacholec Krystian


Stypendium Sportowe otrzymało 12 uczniów naszej Szkoły:

Magdalena Jandała (IV g), Natalia Wawrzoń (III h), Anna Robak (III C), Oliwia Okraj (II B), Natalia Pawłowska (II B), Zuzanna Godzic (II B), Zuzanna Sadłocha (I B), Angelika Brutkowska (III B), Bartłomiej Bernat (II B), Mieszko Papier (III B), Anna Kawecka (II B), Tatiana Parada (III e). 


Pan Dyrektor dodatkowo wyróżnił reprezentację Szkoły w rozgrywkach piłki koszykowej dziewcząt, która zdobyła Mistrzostwo Powiatu Buskiego oraz I miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej, uzyskując tytuł Mistrzyń Województwa Świętokrzyskiego. 

Rada Rodziców ufundowała także nagrody dla uczniów wyróżniających się zaangażowaniem w życie Szkoły

oraz tym, którzy uzyskali 100% frekwencję

Na zakończenie akademii wystąpił nasz Szkolny Zespół.

  

  

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałych, ale i bezpiecznych wakacji!