OGÓLNOPOLSKI KONKURS
Z RACHUNKOWOŚCI

W roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła włączyła się do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości. Konkurs  jest trzystopniowy.
Celem Konkursu jest:
- budzenie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowań problematyką współczesnej rachunkowości jak również popularyzacja zawodów związanych z tą dziedziną wiedzy
- podnoszenie poziomu nauczania rachunkowości
- propagowanie kierunków ewolucji systemu rachunkowości
- upowszechnianie wśród utalentowanej młodzieży sposobów korzystania z informacji kodowanej przez specyficzny język opisu działalności gospodarczej tj. przez rachunkowość
-  wdrożenie programów finansowo księgowych do nauczania rachunkowości.

Pierwszy etap konkursu odbył się 16 grudnia i uczestniczyło w nim 18 osób z klas IV i III
Technikum Ekonomicznego.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 7 uczniów: Piotr Marcinkowski, Maciej Piotrowski, Łukasz Sadkowski, Mariusz Nowak, Damian Wrzecionek, Rafał Szczykut, Mariusz Szczepanek.

Drugi etap: odbył się 13 stycznia 2011 r.
Zwycięzcą tego etapu  może zostać tylko jeden uczeń.. Będzie on reprezentował szkołę w etapie centralnym, który odbędzie się 3 i 4 marca w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Laureatem II etapu w roku szkolnym 2010/2011,który zakwalifikował się do etapu  III jest uczeń klasy 3 „a” Technikum Ekonomicznego MACIEJ PIOTROWSKI. GRATULUJEMY!!!