Szkolne eliminacje konkursu plastycznego
„Ach, świętokrzyskie”

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach już po raz piąty zorganizował konkurs plastyczny  „Ach, świętokrzyskie”. Przedsięwzięciu patronuje marszałek Adam Jarubas. Prace konkursowe miały  przedstawiać rodzinne miejscowości, malownicze miejsca w regionie, oraz promować  ciekawe zakątki naszego województw
Każdy uczestnik  mógł zgłosić jedną pracę w dowolnie wybranej technice  w formacie A-3. Uczniowie naszej szkoły zgłosili swój udział w konkursie. Wpłynęło 18 prac plastycznych.
W szkolnych eliminacjach jury w składzie: p. dyr. Anna Gradzik, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, nauczycielki Renata Sowińska, Halina Woźniak, siostra Helena  wybrało 5 najbardziej interesujących prac na eliminacje wojewódzkie. Rozstrzygnięcie konkursu po 8 kwietnia 2011 roku.

Szkolne jurry

Praca zakwalifikowana do eliminacji wojewódzkich.                           Jury miało trudny wybór.