NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA I PALMA  WIELKANOCNA

W ostatnim dniu marca 2011 roku odbyły sie w naszej szkole eliminacje do konkursu na najładniejszą KARTKĘ  WIELKANOCNĄ.  Organizarotem tej formy rozwijania ducha atrystycznego wśród uczniów był Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach. Każdy z uczestników mógł wykonać jedną lub dwie kartki, których format nie przekraczał A5. Komisja powołana w celu wytypowania najlepszych prac wybrała sześć kartek, których wykonawcami były: Monika Jaroszek - kl. 2 bw, Maria Misiewicz- kl. 2 A LO i Monika Walasek - kl. 2 A LO.

Uczennica kl 1 A LO, Agnieszka Berlińska wzięła udział w konkursie plastycznym na "Palmę  Wielkanocną", organizowanym przez Buskie Samorządowe Centrum Kultury. Warunkiem zakwalifikowania się było wykonanie palmy bez użycia sztucznych ozdób i elementów plastikowych. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce w terminie poświątecznym.

Palma wykonana przez Agnieszkę została wyeksponowana jako druga z prawej obok tablicy poświęconej W. Belonowi
w holu BSCK.