Mistrzynie szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

Już po raz szósty reprezentacje dziewcząt poszczególnych  klas naszej szkoły walczyły o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej. W tegorocznym Turnieju  o Puchar Dyrektora Szkoły wzięło udział dziesięć klas:II A LO,I A LO, I C LO,I e,  Ibw, II bw, III a, III g, II g, II e.W wyniku sportowej rywalizacji do finalu zakwalifikowały się klasy:II A LO, I bw, Ie.

W meczach finałowych 16 czerwca 2011 r  klasa II A LO  w składzie: Monika Mucha, Magdalena Kruk, Maria Misiewicz, Katarzyna Rasińska, Katarzyna Powroźnik i Agnieszka Molisak wygrała wszystkie mecze wynikiem 2:0 i to ona zdobyła Mistrzostwo Szkoły

Klasa II A LO - Mistrzynie Szkoły

Drugie miejsce wywalczyła klasa Ibw

na trzecim miejscu uplasowała się klasa I e

.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego pan Dyrektor Szkoły Andrzej Bilewski wręczył zwycięskim

zespołom dyplomy , nagrody rzeczowe oraz Puchar dla drużyny mistrzowskiej.