Użytkownik:
Haslo:

Ogłoszenia

Prosze nauczycieli o podejście do sekretariatu i podpisanie rozliczenia godzin za miesiąc listopad oraz powołań na egzaminy zawodowe (tylko powołania na egzamin w naszej szkole).
Dziękuję
Marek Partyka

Dodano: 08-12-2021

Liga szachowa online!
Jutro tj. czwartek 09.12.21r. odbędzie się trzeci turniej w ramach międzyszkolnej ligi szachowej online. Osoby, które biorą udział w lidze proszone są o dołączenie do turnieju nr 3 : Link: https://szachowa-akademia.pl/liga/
Osoby, które chcą rozpocząć rozgrywki proszę zapisać się według instrukcji. Link: https://szachowa-akademia.pl/dolacz-do-ligi-uczen/
Marek Partyka

Dodano: 08-12-2021

Uczniowie klasy IIB, którzy nie uczestniczą w wycieczce w dniu 8.12.2021r. uczestniczą w zajęciach razem z klasą IIA.

Dodano: 07-12-2021

W czwartek (9 grudnia) na 5 i 6 godzinie lekcyjnej w sali nr 1 odbędzie się spotkanie w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, w którym wezmą udział klasy 2a i 2b.
Organizator: A. Bałaga

Dodano: 07-12-2021

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM Dyrektora NR 20/2021 z dnia 03.12.2021 r.
 informuję o zmianie stacjonarnego trybu nauczania w ZSP  na tryb hybrydowy od dnia 04.12.2021 r
1. Wszyscy uczniowie klasy  II wp (wych. D. Wilczyński)   uczą się zdalnie do 10.12.2021r., natomiast uczniowie kl.IIIep uczą się zdalnie do 13.12.2021 r. za pomocą platformy Teams Microsoft 365 i innych dopuszczonych form nauczania w zakresie wszystkich  zajęć szkolnych. W pozostałych klasach zajęcia  szkolne odbywają się w formie stacjonarnej.
2. Zarówno zajęcia stacjonarne jak i zdalne są realizowane zgodnie z Regulaminem obowiązującym w ZSP odpowiednio dla każdej z form nauki.
3. Zobowiązuje się uczniów, nauczycieli i pracowników ZSP pracujących stacjonarnie do bezwzlędnego przestrzegania reżimu sanitarnego.
Od 1.11.2021 r. jest podstawa prawna do nałożenia kar finansowych na rodziców, których dzieci nie przstrzegają Regulaminu (maseczki na korytarzach, szatniach) lub na pełnoletnich uczniów.
Regulaminu funkcjonowania Szkoły w czasie pandemii 2021/2022

Szanowni Państwo Wychowawcy i Nauczyciele
klas: III B, III C, IV e i IV h,
W najbliższy czwartek tj. 9 grudnia br. odbędą się spotkania klas z naszymi absolwentami: Edgarem Kobosem i Arkadiuszem Lechem.
Spotkania będą poświecone problematyce kierunków dalszego (po maturze) rozwoju osobistego, kierunków kształcenia wyższego i możliwościach odnajdywania się na rynku pracy.
W pierwszym spotkaniu o godz. 9.20 wezmą udział kl.: III B, III C.
W drugim spotkaniu o godz. 10.15 wezmą udział kl.: IV e i IV h.
Spotkania odbędą się w sali nr 1.
W spotkaniach biorą udział nauczyciele, którzy w w/w godzinach mieliby z w/w klasami planowane zajęcia lekcyjne.
Klasy, które w/w godzinach mają zaplanowane zajęcia lekcyjne w sali nr 1, mogą skorzystać z sal: nr 20 – na 3 godz. lekc. (od 9.20) i nr 5 – na 4 godz. lekc. (od 10.15).
J. Radziwolski – pedagog szkolny.

Dodano: 07-12-2021

Poprawa pracy kontrolnej z języka polskiego odbędzie się w dniu 08.12.2021 r. w godzinach 8:25 - 11:00 w sali nr 1.
Zamiana sali nr 1 na salę nr 3 (2, 3, 4 lekcja).

Dodano: 06-12-2021

W dniach 06.12.2021 r. oraz 07.12.2021 r. odbędą się zawody w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.
Uczniowie biorący udział:

Fortuńska Natalia III hp
Uchto Weronika III hp
Wesołowska Wiktoria III hp

Opiekun, trener Piotr Zawadziński.

Dodano: 06-12-2021

Drodzy Czytelnicy!!!
Zbliża się magiczny czas w roku, czas świąt Bożego Narodzenia.

Będą to kolejne święta w reżimie pandemicznym.
Pomimo to, ponownie obudźmy w sobie ducha i radość z nadchodzących świąt!
W związku z adwentowym czasem oczekiwania na święta przygotowaliśmy dla Was Czytelniczy Kalendarz Adwentowy.

Codziennie, od 1 grudnia aż do świąt  będziemy prezentowali Wam jedną książkę, którą polecamy na zimowe wieczory.
Każdego dnia, Czytelnik, który jako pierwszy przyjdzie do biblioteki, będzie miał możliwość wypożyczenia jednej świątecznej pozycji książkowej, opatrzonej numerkiem, zgodnym z aktualnym dniem miesiąca. Każdy pakiecik z książką zawiera niespodziankę.
Mamy nadzieję, że nasze propozycje wprowadzą Was w świąteczny nastrój i wleją w serca radość i nadzieję.
Zapraszamy po książkowe „zapasy” na święta.
Życzymy Wam wspaniałych, zaczytanych świąt.

Organizator: Biblioteka szkolna

Dodano: 29-11-2021