Użytkownik:
Haslo:

Ogłoszenia

W dniu 25.04.2024 r. (czwartek) uczniowie klasy I C i II D oraz Szymon Gawlik-Mikołajczyk z 1 e, Nicola Szybka i Natalia Wesołowska z 1 h uczestniczą w wycieczce do Nowej Huty. Opiekunowie: M. Cieśniarska i A. Wójcikiewicz.
W wycieczce nie uczestniczš następujšcy uczniowie:
I C - uczniowie realizują zajęcia zgodnie z klasš I B
1. Aniela Bizewska
2. Laura Domider
3. Daria Czerw
4. Alan Janus
5. Igor Kafara
6. Maria Różalska
7. Jan Sagan
II D - uczniowie realizują zajęcia z klasš II B
1. Zuzanna Badocha
2. Martyna Nalepa
3. Weronika Cyrańska
4. Nikola Studziżur
5. Amelia Maternik
6. Amelia Malec

Dodano: 24-04-2024

Próba do akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) na 2 i 3 lekcji w sali nr 3.
Proszę o zwolnienie uczniów:

1.  Cempura Alicja 1te
2. Nalepa Martyna 2D
3. Lech Magdalena 2D
4. Zabłotna Patrycja 2D
5. Lelas Julia 2B
6. Gunia Filip 4te
7. Wach Bartosz 4te
8. Sarna Michalina 3C
9. Maj Mateusz 1C
10. Stępień Julia 2C
11. Śledzik Maja 2C
12. Sagan Agata 4th
13. Pacholec Krystian 4te
14. Kornaś Kacper 2B
15. Radek Malwina 2C
Opiekun: Edyta Pogorzelska

Dodano: 24-04-2024

W dniu 24.04.2024r. odbędš się warsztaty z udziałem młodzieży.
Temat warsztatów: Poszerzamy świadomość w obszarze spektrum autyzmu.
Harmonogram warsztatów:
1) 9.20-10.05 klasy 1B,1C
2)10.15-11.00 klasy 3e, 4h
3)11.20-12.05 klasy 2C, 2D
Prosimy o zamianę sali 1 na sale zwolnione przez uczniów bioršcych udział w warsztatach (przypominamy, że klasy 2 sš na praktykach). Z góry dziękujemy za współpracę i udostępnienie sali nr 1)
Osoby koordynujšce warsztaty Monika Sowa, Anna Marzec.
Uczniowie zaangażowani w realizację warsztatów:
Weronika Prędka kl.4h
Martyna Nalepa kl.2D
Patrycja Stochlińska kl. 4h

Dodano: 23-04-2024

Próba do akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja odbędzie się 22 kwietnia (poniedziałek) na 6 i 7 lekcji w sali nr 3.
Proszę o zwolnienie uczniów z lekcji.

1.  Cempura Alicja 1te
2. Nalepa Martyna 2D
3. Lech Magdalena 2D
4. Zabłotna Patrycja 2D
5. Lelas Julia 2B
6. Figiel Gabriela 2C
7. Gunia Filip 4te
8. Wach Bartosz 4te
9. Sarna Michalina 3C
10. Maj Mateusz 1C
11. Stępień Julia 2C
12. Śledzik Maja 2C
13. Sagan Agata 4th
14. Pacholec Krystian 4te
15. Kornaś Kacper 2B
16. Radek Malwina 2C
Opiekun: Edyta Pogorzelska

Dodano: 22-04-2024