Użytkownik:
Haslo:

Rekrutacja

Jeśli jesteś kandydatem i chcesz się zarejestrować w tutejszej szkole kliknij tutaj

Ogłoszenia

Uwaga.
Do dnia 22.10.2018 r. będzie trwała aktualizacja oprogramowania dziennika lekcyjnego. W związku z tym niektóre funkcje w systemie mogą być niewidoczne (min. podgląd ocen przez uczniów".

Dodano: 18-10-2018

Uwaga!
Nauczyciele, którzy zadeklarowali chęć ubezpieczenia OC a nie dokonali wpłat, proszeni są do księgowości w celu uregulowania należności lub wycofania deklaracji.

Dodano: 17-10-2018

Lista osób biorących udział w Turnieju siatkarskim z okazji Dnia Papieskiego w dniu 18.10.2018r. o godz. 12.15.
Klasa I A - w całości
1.Rafał Grudziński 2C
2.Patryk Krzemiński 2C
3.Kamil Skowron 2C
4.Kamil Sobczyk 2C
5.Krystian Rzępała 2C
6.Piotr Zych 3C
7.Piotr Kozieł 1B
8.Mateusz Piórczyk 3C
9.Maciej Kuraśiński 3C
10.Mateusz Wójtowicz 4G
11.Kamil Zarzycki 4G
12.Bartek Kozbiat 4G
13.Krystian Pienias 4G
14.Norbert Dynia 4G
15.Kamil Krasa 4E
16.Karol Rózga 4E
17.Maciej Fijałkowski 4H
18.Kacper Chudziński 4G
19.Błażej Gozikowski 3G
20.Patryk Prędki 4G
21.Natalia Pustuła 2C
22.Dominika Pustuła 2C
23.Sylwia Załęcka 2C
24.Natalia Skrzypek 2C
25.Julia Mrożek 2C
26.Edyta Majcherczak 2C
27.Patrycja Stróźik 3C
28.Joanna Gozdek 3C
29.Aleksandra Gaweł 3C
30.Kinga Kępińska 3C
31.Kinga Kołton 3C
32.Olga Kwiecień 3C
33.Aleksandra Błachucińska 3C
34.Aleksandra Golik 4G
35.Katarzyna Jurkowska 4G
36.Katarzyna Jaros 4G
37.Monika Jankowska 4G
38.Aleksandra Bogusław 4E
39.Wiktoria Gręda 3H
40.Katarzyna Wojciechowska 2H
41.Martyna Bonar 1H
42.Natalia Nagaj 1E
43.Teresa Kaleta 2H
Zachęcamy do kibicowania (wyłącznie za zgodą i pod opieką nauczyciela mającego zajęcia w tym czasie).

Dodano: 17-10-2018

Wykaz uczniów uczestniczšcych w apelu z okazji 11.XI

Klasa 1 ,,A’’
1.Diana Bielecka
2.Julia Dybko
3.Konrad Grudzień
4.Nicola Jaguś
5.Monika Krupa
6.Anna Nowak
7.Magda Nowak
8.Wojciech Olszak
9.Martyna Pietrzyk
10.Ola Rasińska
11.Julia Solarska
12.Nicola Wężowicz
13.Ola Wiśniewska
14.Kornelia Sabat
15.Wiktoria Skiba
16.Joanna Molenda
Klasa I „B”
1.Paulina Ambroży
2.Gabrysia Cieloch
3.Klaudia Gawłowska
4.Milena Glińska
5.Szymon Grosicki
6.Magda Kaszuba
7.Piotr Kozieł
8.Bartłomiej Król
9.Kasia Lewandowska
10.Jakub Malicki
11.Krzysztof Michalak
12.Ola Murdzek
13.Karina Nowak
14.Julia Orkisz
15.Natalia Sołtysek
16.Natalia Soja
17.Monika Zdral
Klasa I „C”
1.Michał Bachrij
2.Patrycja Fortuna
3.Patrycja Grzywa
4.Luiza Janiec
5.Natalia Omasta
6.Wiktoria Prasałek
7.Amelia Spaczyńska
8.Wiktoria Stępień
9.Paulina Szostak
10.Ola Szumilas
11.Wojciech Woźniak
Klasa II „A”
1.Julia Cabaj
2.Anna Jasińska
3.Karolina Kipigroch
4.Martyna Łojowska
5.Oskar Niciarz
6.Aleksandra Olszewska
Klasa II ,,B’’
1.Martyna Adamczyk
2.Ola Farmas
3.Michał Gaj
4.Ola Kluźniak
5.Monika Król
6.Marcin Macišg
7.Jagoda Madej
8.Anna Murdzek
9.Patrycja Piotrowska
10.Paulina Purtak
11.Patrycja Rajch
12.Dominika Sikora
13.Kasia Stojek
14.Jakub Walasek
15.Jakub Walczak
16.Julia Wolna
17.Ola Zielińska
18.Magdalena Bławat
Klasa 1I ,,C’’
1.Karolina Czekaj
2.Klaudia Derlecka
3.Natalia Jabłońska
4.Fdyta Majcherczak
5.Klaudia Mazur
6.Dominika Pustuła
7.Natalia Pustuła
8.Karolina Szafranek
9.Sylwia Załęcka
Klasa I „h”
1.Magda Bogdalska
2.Jakub Szymczyk
3.Kludia Pudło
4.Karolina Świetnicka
Klasa II „e”
1.Mariola Śledzik
2.Wiktoria Walasek
3.Konrad Wanat
4.Angelika Zielińska
Klasa 1I ,,g’’
1.Dominika Czarnecka
2.Natalia Dšbrowska
3.Sandra Głuszek
4.Marta Kardynał
5.Emilia Kozieł
6.Agata Kręt
7.Paulina Lipowska
8.Martyna Łocha
9.Maja Sobczyk
10.Anna Pytel
Klasa III g
1.Aleksandra Czaja
2.Damian Dryja
3.Błażej Guzikowski
4.Adrian Łabuz
5.Natalia Mikurda
6.Jakub Papaj
7.Kasia Płatek
8.Dominik Robak
9.Aleksandra Sobczyk

Dodano: 16-10-2018

Na pulpicie komputera w pokoju nauczycielskim znajduje się folder Dokumenty szkolne 2018. Proszę wszystkich nauczycieli o pobranie tego folderu i korzystanie wyłącznie z dokumentów w nim zawartych.
W. Cz-Kopeć

Dodano: 15-10-2018

\"Swiętokrzyski program stypendialny\"
Informuję, że rozpoczęła się realizacja III edycji programów stypendialnych pn. \"Swiętokrzyski program stypendialny\". Trwający nobór wniosków kończy się z dniem 31 października 2018 r. Zainteresowanym polecam odwiedzenie strony http://www.stypendia.sejmik.kielce.pl/

Dodano: 11-10-2018