Użytkownik:
Haslo:

Ogłoszenia

Informuję, że od poniedziałku obowiązuje nowy plan.

Dodano: 01-03-2024

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Samorząd Uczniowski i wszystkie Samorządy Klasowe.
Spotkanie odbędzie się dnia 29.02.2024 r . o godzinie 11.00 w sali nr 1.
Opiekunki SU.

Dodano: 29-02-2024

W dniu 29 lutego 2024 r. od godz  8:50 do 9:40  w sali nr 1
klasy: II e, II C oraz IV h
wezmš udział w wykładzie online "Bezpieczne płatności online:jak uniknšć pułapek w sieci"  zorganizowanym przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości.
(Zamiana sali nr 1 na 11)


organizator Krystyna Kaszuba

Dodano: 28-02-2024

W czwartek 29.02.2024 na 3 lekcji w sali nr 16 odbędą się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Tutbolandeskunde”. Opiekunowie: Ewelina Majcher i Monika Deręgowska – Rajczak. Uczniowie biorący udział:
2B:
Natalia Karpińska,
Malwina Jończyk,
Joanna Bucka,
Anna Kawecka,
Magdalena Szydłowska,
Wiktoria Mozal,
Amelia Dybała,
Maja Cugowska,
Zuzanna Godzic,
Oliwia Pawełczyk,
Jesica Pabis,
Natalia Nowak,
Natalia Pawłowska,

3e: Dominik Korciba

2D: Patrycja Zabłotna,

2H :Amelia Majewska,
Amelia Sosińska,
Angelika Bielecka,
Patrycja Brzezińska,
Zuzanna Stojek
Kamila Sowińska

1e: Maja Widz, Nikola Nowicka, Wojciech Prażuch, Jakub Ratusznik

Dodano: 28-02-2024

Konsultacja drużyny chłopców ZSP w piłce nożnej.
Lista uczniów ZSP Busko-Zdrój biorących udział w konsultacji selekcyjnej do Reprezentacji Szkoły w piłce nożnej chłopców.
 Hala PMOS, godz.7:30-9:10, 29.02.2024r.
1.Kacper Dziura  4 B
2.Mikołaj Gawroński  4 B
3.Franciszek Gawroński  4 A
4.Ernest Brutkowski  4 B
5.Mikołaj Mikusek   4 B
6.Maksym Władny  4 B
7.Maksymilian Bożek 4 B
8.Sebastian Nowak  3 B
9.Wiktor Walczak  3 B
10.Patryk Lumer  5 E
11.Adam Maj   5 E
12.Jakub Tokarz 5 E
13.Kowalczyk Jakub  3 B
14.Dominik Król  2 W
15.Sebastian  Maćkowski 2 W

Trener Piotr Zawadziński

Dodano: 28-02-2024

Uwaga!
W dniu 27.02.2024 r. (wtorek) o godz. 14.30 - godzina dostępności. Zapraszamy zainteresowanych rodziców.

Dodano: 26-02-2024

Uprzejmie proszę o zwolnienie niżej wymienionych uczennic  z 4 godziny lekcyjnej, w środę 28.02.2024 r. na próbę zespołu tanecznego.
1. Aleksandra Borzęcka 5h
2. Julia Kwiecień 1e.
3. Ania Maj 1e.
4. Natalia Nowak 2b.
5. Natasza Biskupek 1b.
6. Zuzia Sikora 2c.
7. Amelia Niziołek 5h
8. Gabriela Figiel 2c
9. Kamil Gumuła  5h
10. Julia Ziółkowska 1h.
11. Marlena Łuszcz 1h.
12. Wiktoria  Wesołowska 5h
13. Natalia Wodecka 1h.
14. Maja Stojek 1h.
15. Kaja Sztuk 1b.
16. Anna Górniak 2h.
17. Angelika Bielecka 2h.
18.Natalia Pawłowska 2b.
19.Malwina Radek 2c.
20.Kamila Majcher 1b.

Opiekun: Kinga Kurasińska

Dodano: 26-02-2024