Udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji!
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026 życzymy Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz Dyrekcji ZSP wielu pięknych chwil, odpoczynku, radości i niezapomnianych wakacyjnych przygód.
Niech ten letni czas będzie okazją do regeneracji sił, realizacji pasji oraz spędzenia czasu z najbliższymi. Dziękujemy za cały rok wspólnej pracy, zaangażowania i sukcesów!
Do zobaczenia we wrześniu!


