• Die Zeichenkette item:644:title wurde für die Textgruppe menu erstellt: A K T U A L N O Ś C I
  • Die Zeichenkette item:392:title wurde für die Textgruppe menu erstellt: About Us

Spotkanie z przedstawicielami szkół wojskowych 14 marca 2024 r.

Jedną z kluczowych korzyści wynikających z tego typu interakcji jest możliwość zdobycia wglądu w różnorodne ścieżki kariery, jakie oferują szkoły wojskowe. Nie tylko młodzież zainteresowana karierą w służbach mundurowych znajduje tam swoje miejsce, ale również ci, którzy chcieliby rozwijać się w innych dziedzinach, takich jak inżynieria, medycyna czy informatyka. Szkolenia i kursy oferowane przez te instytucje są znakomitym przykładem na to, jak połączyć pasję z profesjonalizmem i służbą.

Ponadto, spotkania te pozwalają nam zobaczyć, jak szkoły wojskowe stawiają na rozwój osobisty i przywództwo. Programy edukacyjne kładą ogromny nacisk na wartości takie jak dyscyplina, odpowiedzialność i współpraca zespołowa, co stanowi fundament nie tylko dla sukcesu zawodowego, ale także dla rozwoju jako jednostki.
W spotkaniu wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły. Spotkanie poprowadzili: por. Mateusz Michalski z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju oraz st.chor. Arkadiusz Mazurkiewicz - Kulka.