• Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I
  • Created string item:393:title for text group menu: About Us

Podsumowanie ogólnopolskiej akcji
,,Jak nie czytam, jak czytam"

Organizatorzy akcji przeczytali 2338 sprawozdania i obejrzeli ponad 10 tys. zdjęć, na podstawie których wyłonili zwycięzców w różnych kategoriach.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Busku – Zdroju, otrzymał nagrodę, za najciekawszą relację z akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam” –  2023 w mediach społecznościowych.

Uczniowie naszej szkoły zaskoczyli organizatorów artystycznym filmem pt. ,,Książki ożywiają wyobraźnię" pokazującym co się stanie, gdy (dosłownie) wejdziemy w świat książki.
Uczniowie wykazali się wyobraźnią, talentem i umiejętnościami technicznymi
(cyt. za Biblioteka w szkole).

Zespół Szkół Ponadpodstawowych otrzymał nagrodę - książki do wyboru za kwotę 1500 zł!!!

Zwycięzcy w V edycji akcji Jak nie czytam, jak czytam

Uczniowie obecnie klasy 4h, którzy zostali nagrodzeni za najlepszą relację w mediach społecznościowych: Weronika Prędka, Agata Sagan, Magdalena Pyszka, Patrycja Stochlińska, Sebastian Sekuła.

,,Książki ożywiają wyobraźnię" - film

Poniżej załączamy, fotorelację z inicjatyw, które były realizowane w naszej szkole w ramach akcji,,Jak nie czytam, jak czytam".