Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I


UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ – OGÓLNOPOLSKA AKCJA 

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Upoluj swoją książkę”, która rozpoczęła się 2 listopada i potrwa do końca miesiąca. Udział w akcji jest darmowy.

Przez cały listopad  można za darmo czytać 18 książek. Omówienia tytułów znajdziesz tutaj.  Wśród udostępnionych w tym roku  tytułów znajdują się książki docenione przez krytyków oraz czytelników. 

 

 

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej.

Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem
„Jest treść? Jest forma!”

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków.

Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery.
 
 

Książki udostępnili organizatorzy: Miasto Kraków, KBF – operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO i Woblink. Partnerem strategicznym jest Instytut Książki, zaś akcja dofinansowana jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Akcja możliwa jest dzięki współpracy z największymi wydawcami w kraju, a także z partnerującymi jej miastami.


Biblioteka szkolna otrzymała od Organizatorów plakaty akcji, które znajdziecie na terenie szkoły.
Zapraszam bardzo serdecznie do lektury.
 

Nauczyciel bibliotekarz