• Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I
  • Created string item:393:title for text group menu: About Us

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ – OGÓLNOPOLSKA AKCJA

Dobiegła końca tegoroczna edycja Czytaj PL, a wraz z nią kolejna odsłona naszej akcji „Upoluj swoją książkę”. Z dwóch bibliotek dostępnych w projekcie wypożyczono rekordową liczba książek, a do akcji przystąpiło ponad 60 000 czytelników i czytelniczek. Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a Instytut Książki był jego partnerem strategicznym.

Biblioteka szkolna wzięła  udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Upoluj swoją książkę”, która rozpoczęła się 2 listopada i trwała do końca miesiąca. Udział w akcji był darmowy.

Przez cały listopad  można było za darmo czytać 18 książek. Omówienie proponowanych w tej akcji tytułów znajdziesz tutaj.

Młodzież z naszej szkoły, jak również nauczyciele chętnie sięgali po książkę dostępną w aplikacji woblink.

Akcja cieszyła się zainteresowaniem wśród uczniów. Czekamy na kolejną edycję w 2023 roku.