Luzia Madej

Luiza ma 16 lat. Mieszka w Wiślicy. Chodzi do klasy humanistycznej.

Uwielbia oglądać filmy. Wzieła udział w konkursie z wiedzy o HIV i o AIDS.

WAKACJE 2017

"Tegoroczne wakacje spędziłam w bardzo przyjemnej atmosferze. Z początkiem lipca całą rodziną wybraliśmy się nad Zalew, gdzie dzięki przeróżnym atrakcjom nie można było narzekać na nudę. Pływanie jachtem pokazało piękno otaczającej przyrody a próbowanie przyrządzanych przez kucharzy potraw rybnych dostarczało wiele nowych smaków. W sierpniu razem z moją przyjaciółką - Klaudią pojechałyśmy na noc horrorów do kina, filmy okazały się naprawdę świetne. Najlepiej został mi w pamięci film Davida Sandberga pt: " Annabelle: Narodziny zła". Film przeraża, jest wiele momentów, gdzie widz wbija się w fotel. To co mi się podobało to mroczny klimat, stary dom lata 50-te na totalnym odludziu. Resztę swoich wakacji spędziłam z przyjaciółmi, wspólnie wybieraliśmy się na mecze, zakupy czy imprezy. Pod koniec sierpnia każde z nas zaczęło przygotowywać się do nowego roku szkolnego. Razem pojechaliśmy na duże zakupy szkolne, świetnie się przy tym bawiąc. Wieczorem zrobiliśmy ognisko, podczas którego wspominaliśmy wiele wspaniałych chwil. Wybraliśmy się też do Krakowa na przepyszne naleśniki oraz teatru imJuliusza Słowackiego. Zwiedzaliśmy miasto w tym rynek odwiedzając sukiennice oraz kościół św. Wojciecha. Uważam swoje wakacje za bardzo udane i z niecierpliwością czekam na następne. "