FANTASTYCZNE WYSTĘPY DRUŻYN Z KOPERNIKA

NA FINAŁACH ŚWIĘTKORZYSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

MAMY WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT!!

W ostatnich tygodniach rozgrywane były półfinały oraz finały wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej. W tym sezonie sportowcy z Kopernika dokonali najwiekszych osiągnięć w historii Szkoły. Nasi reprezentanci wystąpili aż w czterech finałach w takich dyscyplinach jak drużynowe biegi przełajowe, siatkówka dziewcząt, oraz koszykówka chłopców i dziewcząt.

W tych dyscyplinach nasze drużyny znalazły się w najlepszych "czwórkach" województwa jednak to koszykarki odniosły największy sukces zajmując drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Województwa Świętokrzyskiech wśród szkół ponadpodstawowych.

Pierwszy połfinał dziewcząt odbył się w Starachowicach w dniu 17.04, w którym startowały drużyny ze Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Zespół Szkół Ponadpostawowych w Busku-Zdroju. Finał również odbył się w Starachowicach w dniu 24.04 gdzie nasze reprezentantki pokonały drużynę ze Skarżyska Kamiennej oraz I LO z Buska-Zdroju. Ogromne gratulacje dla wszystkich naszych sportowców!!

Skład dziewczyn : Magdalena Jandała, Natalia Wawrzoń, Oliwia Okraj, Zuzanna Godzic, Julia Przekota, Natalia Pawłowska, Małgorzta Siemieniec, Natalia Nowak, Jessica Pabis, Anna Robak.