Konkursy wewnątrzszkolne
Semestr 1:
W ramach DNI KOPERNKAŃSKICH obchodzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w konkursie „PATRON NASZEGO PATRONA - CZYLI FAKTY I MITY O ŚW. MIKOŁAJU”. Tematem konkursu będzie jego życie i działalność, oraz kierowane komercją i regionalnymi tradycjami mity związane z tym popularnym świętym. Przygotowujących się do konkursu zachęcamy aby skorzystać z następujących stron internetowych:
  • www.niedziela.pl- Św. Mikołaj- "patron daru człowieka dla człowieka"
  • www. brewiarz.pl- Św. Mikołaj, biskup
  • www. wigilia.pl- Św. Mikołaj
  • www. lazyhours.pl- Współczesny wizerunek św. Mikołaja...
  • www. liturgia.wiara- Od św. Mikołaja do Santa Clausa.
Forma konkursu: test wyboru składający się z 50 pytań, które trzeba rozwiązać w ciągu 45 minut.
Nagrody: ocena celująca z religii na koniec semestru dla każdej z trzech najlepszych osób oraz nagrody niespodzianki.
Organizator: s. Helena w porozumieniu z Dyrekcją ZSP Nr 1

W dniu 7 grudnia odbył się konkurs poświęcony św. Mikołajowi biskupowi i tradycji komercyjnej związanej z tą postacią. Do walki o zwycięstwo stanęło prawie 50 osób!

Najlepszymi okazały się uczennice klasy 3e :
Klaudia Kogut - I miejsce,
Dominika Świąder - II miejsce
Żaneta Maria Kowalska - III miejsce.
Nagrodą główną dla zdobywcy I miejsca był odtwarzacz mp3 ufundowany przez Dyrekcję naszej szkoły. Gratulujemy lauratom, dziękujemy sponsorom i zapraszamy do dalszego uczestnictwa w konkursach religijnych.

Semestr 2:
Internetowy konkurs wiedzy o życiu i działalności KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO. Bliższe informacje wraz z regulaminem, literaturą i systemem nagradzania będą zamieszczone  do 20. 12. 2011r. Termin realizacji konkursu planowany jest w kwietniu 2012 r.
Uwaga: Od 19 marca rozpoczynamy wyżej wymieniony konkurs. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się  na stronie głównej w zakładce konkursy. Serdecznie zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!