W DNIU 15-04-2014R W KWIETNIOWE POPOŁUDNIE POŻEGNALIŚMY NASZE ABSOLWENTKI INTERNATU. SPOTKANIE POŁĄCZONE BYŁO Z UROCZYSTYM JAJECZKIEM Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI:  pana  DYREKTORA  ANDRZEJA BILEWSKIEGO, S.HELENY, PANI MIROSŁAWY GAJDA ORAZ WYCHOWAWCÓW WIOLETTY CZUPRYNY KOPEĆ, ANNY MARZEC I IZABELLI ZARĘBA.

,,Pod niebem wielkich miast swój zgubisz ślad,
Osiągniesz to, co chcesz, za rok, za parę lat.
Lecz gdy zdobędziesz wszystko już,
Z dalekich stron kiedyś wrócisz tu’’.

Uroczystość poprowadziły : Sylwia Surmańska, Patrycja Antos,Sara Karbowniczek, Ewelina Wróbel.

Nasze  absolwentki Maria Zawiarucha, Anna Kaczor, Paulina Andrzejczuk  Kasia Bajor  i Monika Nega pożegnały koleżanki poprzez udział w scence pt.,,Jaki dzisiaj jesteś Mickiewiczu”

Maria Zawierucha,Magdalena Michalska i Marcelina Zielińska wspominały miłe chwile spędzone wspólnie winternacie.

Mieszkanki   internatu przy świątecznym stole.

Panie Izabella Zaręba, Anna Marzec i Wioletta Czupryna Kopeć zadbały o stworzenie nastroju świątecznego.

Tegoroczne absolwentki otrzymały w ramach upominku długopisy z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem, a także wiosenne kwiaty, zaś wszyscy zgromadzeni otrzymali wielkanocne jajo.

,,Dzisiejsze spotkanie jest dla nas szczególnie uroczyste i ważne, jest ostatnią uroczystością, wspólnie przeżywaną w murach tego internatu. Wielu było przed nami i wielu będzie po nas. Niedługo staniemy się absolwentami szkoły i nigdy się już nie spotkamy w tym samym gronie. Przejdziemy do historii szkoły i internatu’’.

Tymi słowami żegnała się w imieniu wszystkich absolwentek – tegoroczna maturzystka Natalia Kipigroch

Pan Dyrektor Andrzej Bilewski zabrał  głos na zakończenie spotkania, życząc wszystkim zgromadzonym Wesołego Allaluja, jak również powodzenia w dalszym dorosłym życiu naszym absolwentkom internatu.

Pamiątkowe zdjęcia do naszej kroniki

Nasze tegoroczne absolwentki:

Izabella Kowalczyk,Maria Zawierucha,Maria Wszędybył,Paulina Andrzejczuk, Natalia Kipigroch, Magdalena Michalska,Anna Kaczor,Marcelina Zielińska, Małgorzata Skoczylas(nieobecna na zdjęciu)w towarzystwie Pana Dyrektora Andrzeja Bilewskiego.

Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Trzymamy za Was kciuki i tak jak Wy, pragniemy byście z radością mogły wkraczać w nowy etap Waszego dorosłego życia.

Powodzenia na egzaminie dojrzałości!!!!