•
  • Czas Świąt Bożego Narodzenia jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku szkolnego…
  •
  • Ta szczególna uroczystość odbyła się w naszym internacie 18 grudnia 2014r..
Przy biało nakrytym stole spotkali się wychowankowie internatu z Panem Andrzejem Bilewskim – dyrektorem szkoły, z  wychowawcami  oraz z s. Heleną. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości.

Uroczysta kolacja wigilijna poprzedzona była krótkim programem artystycznym w wykonaniu naszej młodzieży. Były płynące z serca życzenia, biały opłatek oraz wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie Pana Andrzeja Żądło.

Na zakończenie Pan dyrektor Andrzej Bilewski złożył wszystkim zgromadzonym życzenia, życząc wyjątkowych, rodzinnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia, jak również pomyślności w nadchodzącym nowym 2015 roku.