Szkolne Koło PTTK

 Szkolne Koło PTTK działa w naszej szkole od kilku lat. Działalność Koła odbywa się na kilku płaszczyznach, ale przede wszystkim zachęca do aktywnych form spędzania wolnego czasu. Wypoczynek w kontakcie z przyrodą, bliskość natury, poznawanie nowych i ciekawych miejsc - to elementy, o których często zapominamy. Dlatego też Szkolne Koło PTTK oferujr uczniom możliwość udziału w różnych formach wypoczynku. Wycieczki, rajdy, zimowiska, obozy zagranicą i wypady w ciekawe miejsca to nie jedyny cel Koła. Prowadzone są również zajęcia teoretyczne, które przybliżają geografię, historię i specyfikę regionu, w którym żyjemy.
 Opiekun Szkolnego Koła PTTK - mgr Krzysztof Kabata

 

Obecnie Szkolne Koło PTTK jest w trakcie przygotowywania następujących imprez:
- rajdu pieszego na Łysicę (czerwiec 2013),
- wycieczki trzydniowej do Bielska Białej, Cieszyna i Czech (maj 2013),
- obozu młodzieżowego do Grecji w pierwszym tygodniu wakacji.

Więcej informacji o obozie młodzieżowym do Grecji... kliknij tutaj.