TARGI FIRM SYMULACYJNYCH

Uczniowie  pracujący  w firmie uczestniczą   w  corocznych imprezach wystawienniczych na Międzynarodowych Targach Firm Symulacyjnych w kraju i za granicą.

Pracownicy naszej firmy  reprezentowali SP. Z O.O.,,PSB EKONOMIK" na  Międzynarodowych Targach Firm Symulacyjnych w Zielonej Górze i we Lwowie w latach 2003,2004,2005,2006. Prezentowaliśmy tam materiały promujące Firmę Symulacyjną ,,PSB EKONOMIK" z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Miasto i Gminę Busko-Zdrój poprzez rozpowszechnianie ulotek reklamowych, katalogów, kalendarzy i innych gadżetów przygotowanych przez pracowników firmy , firmę patronacką oraz otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Busku Zdroju.

ZIELONA GÓRA 2003

LWÓW 2005

ZIELONA GÓRA 2006

VII MIĘDZYNARODOWE TARGI FIRM SYMULACYNYCH

ZIELONA GÓRA 2009

W dniach 21-22 kwietnia 2009 Firma Symulacyjna ,,PSB-Ekonomik" uczestniczyła w VII Międzynarodowych Targach Firm Symulacyjnych w Zielonej Górze, na których zaprezentowały się firmy zrzeszone w polskiej i europejskiej centrali firm symulacyjnych. Pracownicy firmy ,,PSB Ekonomik" w Busku-Zdroju pod kierownictwem nauczycieli Małgorzaty Żebrowskiej i Teodozji Plebańczyk przygotowali ofertę handlową i prezentację multimedialną naszej firmy. Promocją zaś tej oferty w Zielonej Górze zajęła się prof. Teodozja Plebańczyk z kilkoma pracownikami firmy symulacyjnej. Oni to nawiązali wiele nowych kontaktów handlowych z innymi firmami, które na pewno w przyszłości zaowocują kontraktami na nasze towary.

Wyjazd na targi był możliwy dzięki wsparciu dyrekcji szkoły i patronowi- ,,Grupie Polskie Składy Budowlane".

NASZE STOISKO NA TARGACH

KONTRAHENCI FIRMY