Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Moi Drodzy!

      W Szkołach naszego Zespołu w szczególny sposób traktujemy sprawy kształcenia. Sprawdzone grono doświadczonych i profesjonalnie przygotowanych pedagogów, wykorzystując nowoczesne metody i środki dydaktyczne, z pełnym oddaniem przekazuje uczniom bogatą wiedzę i praktyczne umiejętności. Dzięki temu absolwenci są dobrze przygotowani do podjęcia pracy zawodowej czy kontynuowania nauki.

      Zdając sobie sprawę z tego, że nie tylko nauką i pracą człowiek żyje, proponujemy naszym uczniom szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, które umożliwiają wszystkim chętnym rozwijanie zainteresowań oraz atrakcyjne możliwości spędzania wolnego czasu.

      Kształtując i rozwijając najlepsze cechy osobowości młodych ludzi szczególny nacisk kładziemy na to, by nasi wychowankowie byli ludźmi odpowiedzialnymi i przedsiębiorczymi. Jestem przekonany, że dzięki tym walorom będą mogli szybciej i lepiej urządzić swoje miejsce w dorosłym życiu.

      Nasze Szkoły są bezpieczne, a panująca w nich przyjazna i partnerska atmosfera skłania do dobrej nauki.

 Drodzy Rodzice!

      Chcecie ze spokojem i satysfakcją obserwować dorastanie i naukę swoich pociech - wybierzcie dla nich jedną z naszych Szkół. Zapewniam, że po kilku latach Wasze dzieci opuszczą mury naszego Zespołu Szkół jako wspaniali i wykształceni młodzi ludzie, którzy będą dla Państwa powodem do dumy.

 

Serdecznie pozdrawiam i... do zobaczenia!

Dyrektor

mgr inż. Andrzej Bilewski