„WIELKANOC Z PCK”

Czas poprzedzający Święta Wielkiej Nocy był gorącym okresem w życiu Szkolnego Koła PCK.

W dniach 26.03.2012r. przeprowadziliśmy zbiórkę żywności na terenie sklepów ZENIT, KAUFLAND oraz DELIKATESY CENTRUM
               Zebraliśmy produkty spożywcze o przedłużonym terminie do spożycia, z których powstało 10 paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Ponadto, do puszek kwestujących trafiła kwota 233,00 zł, która została rozdysponowana przez Rejonowy Zarząd PCK w Busku-Zdroju.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcjom w.w. sklepów za udostępnienie nam swoich lokali, a także wszystkim ludziom dobrej woli, którzy podzielili się z potrzebującymi.

DZIĘKUJEMY!